Malíři - Uherský Brod Uherské Hradiště

Zateplení domů fasády Uherský Brod, Uherské Hradiště

Zateplení fasád, domu, střechy, stropu

Naší  činností je zateplení fasád, ale také jsme schopni realizovat komplexní zateplení domu (výměna oken a dveří, zateplení střechy, zateplení stropu a zateplení podlah ), také se zabýváme rekonstrukcí domů a bytů, můžeme Vám zajistit i tepelná čerpadla a solární panely.

Zateplení fasád

Oblast naší působnosti se především Zlínský kraj, cena zateplení fasád v této oblasti viz. ceník zateplení. Stejně jako my, tak i všechny materiály, které používáme pro tuto činnost jsou zapsány v seznamu výrobků a technologií v programu "Zelená Úsporám".

 

K zateplení fasád používáme certifikované zateplovací systémy od firem WEBER, CERESIT, BAUMIT. Tito výrobci se zateplením fasád zabývají již dlouhá léta a v tomto oboru patří mezi top firmy. Pokud si pro zateplení fasády vyberete jednoho z těchto výrobců, tak získáte vysoce kvalitní a lety prověřené certifikované systémy. Samozřejmě jsme schopni realizovat zateplení fasád od všech výrobců.

Co Vám přinese zateplení fasád?

Zateplením fasády především snížíte spotřebu energie na vytápění Vašeho domu, ale zároveň získáte i nový a modernější vzhled budovy. Zateplení fasády má kladný vliv na celou stavbu, také se značně prodlouží životnost Vašeho domu a v neposlední řadě Vám zateplení fasád zhodnotí tržní cenu domu. Zateplením fasád se dá ušetřit 30 až 60% nákladů na vytápění, to se rovná nížší provozní výkon topné soustavy, což vede k jeho delší životnosti.

Zateplení fasád je investice, která se Vám vrátí a díky dotacím z programu Zelená úsporám je délka návratnosti podstatně kratší.

Zelená úsporám na zateplení fasád a mnoho dalšího...

Díky programu Zelená úsporám můžete zažádat o dotaci na zateplení Vašeho domu.